Mesajı Okuyun
Old 11-11-2009, 22:05   #36
Av.Burhan Akcan

Alıntı:
Yazan Denizcan Sarıkaya
Ben Anayasa Hukukuna Girişi kitabıyla karıştırdım.Evet haklısınız.Yorumlarım bu kitap içindir(Anayasa hukukuna giriş).(Diğer kitap hakkında bir bilgim yok.Yanlış anlayıp bu yanlış üzerinden yorum yaptığım için diğer arkadaşlarda affola.)Bu kitabın(ANAYASA HUKUKUNA GİRİŞ) daha çok genel hatlar üzerinde durduğunu ve sadece yardımcı kaynak olabileceğini tekrar belirteyim.

Diğer konuya gelince sizi bu kadar heyecanlandıran şey nedir anlamadım doğrusu.Kemal Gözler 'i neden yereyim.Burada kitap hakkında tahlil yapıyoruz.Bunu da nereden çıkardınız.Kemal Gözler e karşı kişisel bir takıntım olsa 'İdare hukuku' kitabını okumazdım şu an.Ayrıca Kemal Gözler i yüceltebilirsiniz de.Bence gayet iyi bir hukukçu ve kitapları da kaliteli.
Siz neye bu kadar tepki verdiniz açıkçası şaşırdım hatta tebessüm bile ettim
Ben de 2. sınıf öğrencisi olarak geçen sene yardımcı kaynak olarak kullanmıstım anayasa hukukuna giriş kitabını. fakat ben dahha çok kitaptaki şemalardan yararlandım. sayın denizcan beyi n dediği gibi kitap biraz genel hatlarıyla alınmış. ayrıca kemal gözler bence alanında uzman ve kitabıda bence güzel.