Mesajı Okuyun
Old 11-08-2009, 00:36   #266
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Puresoul
Evlenirken esim olacak kisiye sunu diyecegim. Birine asik olursan bu durumdan beni lutfen haberdar et. Cok aglarim belki ama eger esim baskasina asik olmussa esime hic kirilmadan kendimi resmi olarak bosatip o kadinla kendi ellerimle hem de butun dugun masraflarini ben yaparak evlendirecegim. Asla oteki kadina kirici ifadeler kullanmadan, hiciv yapmadan, ignelemeden. Cunku aska kesinlikle inaniyorum ve asiklarin onunde cocuklar varsa bu onlarin birlesmelerine kesinlikle engel olmamalidir diye dusunuyorum. Boyle yapmamin sebeplerinden biri de artik baskasina asik olmus bir herifle ayni yatagi asla paylasamayacagimdir. Isterse oteki kadinin eline dahi dokunmamis olsun, farketmez, o kalp artik baskasinindir (aslinda erkeklerin ayni anda bes yuz kadini sevebilecegi gercegini her ne kadar biliyor olsam da). Ve kendime ama olsun benim olsun mantigiyla baskasini aramaya koyulacagim

-Bu bir halusinasyon mesajı değil mi,biraz daha bakarsam, hatta gözlerimi şaşı yaparsam doğru mesajı görebilirim değil mi?

-Güzel kardeşim derdin yatak olsun yeter ki, düğün masrafı yapacağına git bir ev tut, bütün odalarını yatak odası olarak yenile mesela..