Mesajı Okuyun
Old 31-03-2007, 06:03   #48
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Dr. Cem Karacaoglu
Arşa erme yolunda kendi kendinize muhabbetinizin devamını dilerim. Bu sağır muhabbetin sizi nereye kadar götüreceğini de zaman hepimize gösterecektir; eminim.

Cem Bey,
Bilmem farkinda misiniz ama, eger yazdiginiz birseyden dolayi tepki aliyorsaniz bu cumleyi ya da buna benzer bir ifadeyi barindiran bir mesaj atmadan gecmiyorsunuz. Bu cumleyi daha onceki mesajlarinizda da defalarca okudum, ornek vermek isterdim ancak vakit sIkIntisi cekiyorum, bu nedenle eger farkinda degilseniz kendi gecmis mesajlarinizi taramanizi rica ederim.

Defalarca da bunun aciklamasi tarafiniza yapildi, ancak degisen hic bir sey yok. Bu nedenle bu acik bir ricadir:

1)Eger 'elestirilmeyi sevmiyorsaniz' lutfen 'elestirmeyiniz'.
2)Mutlaka elestirmek istiyorsaniz, elestirilmeye tahammul ediniz.
3)Mesajlariniz genel goruse aykiri olabilir, ancak ben dahil size cevap verenlerin herseyden once 'uslubunuza' karsi ciktigini farkina variniz.
4)Binlerce konu, simdiye kadar tek bir gorusle 'tartisilmaz'di. THS, '10 yildir' varligini surduruyor ve her gecen gun daha da gelisiyor. Bu gelisim 'fikir cesitliligi' sayesinde var, hicbirimiz 'tek' degiliz. Ancak siz, mesajlarinizdaki sorunun ve size yoneltilen tepkinin israrla ne oldugunu anlamak istemiyor, ve her defasinda ayni seyi soyluyorsunuz. Bu nedenle bundan sonra sizden ricam; bir konuda aldiginiz tepkilerden sonra yukarida alintiladigim sekilde dusundugunuz takdirde, bu dusuncenizi uygulamaniz. Yazmaniza gerek yok, biz bilmesek de olur. Lutfen birakiniz, ne halimiz varsa gorelim, bizim icin endiselenmeyiniz. Birakiniz cahil kalalim, ancak bu sekilde cumleleri okumak gercekten bizi gelistirmiyor. Isterseniz kapasitemize veriniz, hic onemli degil. Ancak ne olur iciniz rahat olsun, biz bununla da yasayabiliriz.

Deneyinize bir veri: Iste bu da benim tahammul sinirim. Not olarak dusebilirsiniz.

Saygilarimla