Mesajı Okuyun
Old 30-03-2007, 19:32   #45
Av.Ateş

Alıntı:
Yazan Dr.Cem Hekimbaşı
Sadece inançlarım açısından yanlış yolda gidildiğini söylediğim için yazdıklarım "çok sert" olarak nitelenebiliyor, hatta forum yöneticisi tarafından azarlanabiliyorum. Bu yaştan sonra şamar oğlanı da olduk sayelerinde.

Cem Bey birilerini şamar oğlanına çevirmeye çalışan bence sizsiniz.Sanırım çok güvendiğiniz ve güvenmekte de haksız olmadığınız entellektüel birikiminizin verdiği rahatlığa güvenerek bu kadar pervasız bir uslüp kullanıyorsunuz.Şöyle ki;

Alıntı:
Yazan Dr.Cem Hekimbaşı
'Lilith' logolu bayrak ve tişörtler hazırlattım; Taksim' de bekliyorum. Ama kimse ilerde 'Nasıl tongaya bastırmışlar bizi de bir Babil putunun peşinden koşmuşuz?' deyip suçu benim üzerime atmasın.

Ne yaşınız ne birikiminiz ne de bilgiçlik taslama hakkını kendinizde görmeniz bir mücadelenin tarafı olan insanları ve yaptıklarını,yapacaklarını böyle basit bir biçimde küçümsemek hakkını vermez size.Sakın şimdi bir cevap yazıp da anlatmak istediğiniz şeyin aslında bunun tam tersi olduğunu söylemeyin ne olur.Sizi bu yaşımda ve yazık ki bu aciz zekamla nezakete davet etmek zorunda hissediyorum kendimi.

Saygılar....