Mesajı Okuyun
Old 30-03-2007, 10:32   #42
Admin

Merhaba,
Alıntı:
Yazan korayad
Sayın Hekimbaşı,
insanları tahrik edip ortalığı karıştırdıktan sonra olup bitenleri izlediğinizi düşünüyorum.Ve sanırım bundan büyük zevk alıyorsunuz. Merak ettiğimden soruyorum:bir tür deney mi yapıyorsunuz?
Sanırım bu konuda herkes aynı fikirde aslında. En azından ben de böyle düşündüğümü itiraf etmeliyim.

Sayın Hekimbaşı'nun tüm konulara çok zeki ve içeriği zengin katılımları var ancak üslubu zikzaklar çiziyor. Mesajlarını düzenli takip ederseniz bazı noktalarda yaptığı sert çıkışları birşeyin test edilmesi için yapıldığını düşünmeniz mümkün.

Neyin test edildiğini tam olarak henüz anlayamadım. Hukukçuların tahammül sınırları test ediliyor olabilir, HÇG üyelerinin sabırları test ediliyor olabilir, konuya katkıda bulunan forum yöneticilerinin kendilerine yapılan tahriklerde objektif kalıp kalmadıkları test ediliyor olabilir, THS kurallarının sınırları test ediliyor olabilir, site yönetiminin kuralları uygulamadaki etkinliği ve sabrı test ediliyor olabilir vs.

Hangisi test ediliyorsa denek grubunun sonuçta testi geçip geçemediğinizi Sayın Hekimbaşı'nun bizimle paylaşmasını rica ederim. Ve aynı şekilde bu testi biran önce sonlandırıp, değerli görüşlerini kimseyi test ve tahrik etmeden ifade etmesi de dileklerim arasında.