Mesajı Okuyun
Old 30-03-2007, 10:15   #41
ISIL YILMAZ

Alıntı:
İnanın, 'Bahar' adıyla ikinci bir üyelik altında yazsam, bunlar başıma gelmez, alkışlarla omuzlarda bile taşınabilirim.

Bu da nereden çıktı, Sn. Hekimbaşı? Kendi önyargılarınızın sağlamasını kendiniz almışsınız yine.

Alıntı:

Öte yandan bazılarımız 'Fikirler pişik yapmamalı.' kadar nazik yorumlar yapıyor, onlara hiç itiraz eden, 'o da ne demek?' diyen olmuyor.

Bazılarımız değil, Sn.Hekimbaşı, bunu bir kişi dedi, o da benim. O ne demek denmemesinin sebebi, kuvvetle muhtemel ki, herkesin ne demek istendiğinin anlamış olmasıdır. İfade, belli bir kişiye yönelik değildir.

Alıntı:
Çok denedim, ama onlara ulaşmayı başaramadım.

Gerçekten çok denediniz. Bu "ulaşmaya çalışmak" lafı çok hoş, doğrusu. Daha önceki bir mesajınızda zaten "ikna"ya inandığınızı belirtmiştiniz.

Alıntı:
'Lilith' logolu bayrak ve tişörtler hazırlattım; Taksim' de bekliyorum. Ama kimse ilerde 'Nasıl tongaya bastırmışlar bizi de bir Babil putunun peşinden koşmuşuz?' deyip suçu benim üzerime atmasın.

Tüh, ne yapacağız, şimdi? Biz de tam, bizi tongaya düşürdüler ( tongaya düşecek kadar akıl kıtlığımız var ya) , bizi niye yeterince uyarmadınız, diye sizi suçlamaya hazırlanıyorduk. Hatta ekip filan kurmuştuk, babil-sempatizanları adı adında.

Alıntı:
Dinlemek, anlamak, öğrenmek için okumuyorlar

Anlamak, öğrenmek için sizi okumamız gerektiği iddiasındasınız, bakıyorum. Nereden çıktı bu başöğretmenlik sevdası? Yoksa bugüne kadar bizim ( onların ) ne okuduğumuzu , nasıl okuduğumuzu mu yargılamaya karar verdiniz?

Alıntı:
ne halleri varsa görsünler deyip geçmem lazımdı. Yani; kabahat benim; senin neyine be kardeşim!

Size yapıldığını düşündüğünüz eleştirilere karşı vereceğiniz cevap bu mu? Ne halleri varsa görsünler , hanım arkadaşlar deyip geçemedim, onları bilinçlendirmeliyim, dedim; ama başıma gelene bak... Kurtarıcının günlüğü !