Mesajı Okuyun
Old 12-02-2012, 00:10   #1
Konuk

Varsayılan tehdit ve şantaj

Merhaba; Eski erkek arkadaşımdan yaklaşık iki yıl önce ayrıldım. Ayrıldıktan sonra beni ara ara arayarak veya mesaj atarak beni çok sevdiğini kendini affetmemi bir şans daha vermemi istediğini söyleyip durdu. Bir ara hayatıma biri girerese benim yada hayatıma girecek herhangi birinin bunu çok kötü ödeyeceğini söyledi. Ancak bu tarz mesaj yada konuşmalar sonradan kesilmişti. Son bir aydır bu tarz mesajlar yeniden başladı. Ben en son kendisinin beni tekrar rahatsız etmemesini ve onu aramayacağımı yada mesaj atmayacağımı belirten bir mesaj attım. Son gelen mesajlarında ise elinde görüntüler olduğunu bunu başta ailem olmak üzere herkeze göndereceğini beni rezil edeceğini yazmış. Benim hayatıma giren erkeklerin bunu çok ağır ödeyeceğini yazmış. Kendim bir ünivetsitede görevliyim. Bulunduğum okula gelip beni rezil etmekten bahsediyor. Küçük bir ilçede görevliyim. Yaza düğünüm var. Pazartesi günü şahsı savcılığa vermeyi düşünüyorum. Ama elindeki görüntülerin yayınlamakla tehdit ediyor. Savcılığa verdikten sonra izleyebileceğim yol hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.