Mesajı Okuyun
Old 28-09-2010, 00:59   #72
libra

Alıntı:
Yazan Admin
Paylaştığınız için teşekkürler ama size iki kötü haberim var:
1- Gördüğüm kadarıyla bu program sadece MP3 dosyalarını "zayıflatıyor". Dolayısıyla Windows ses kaydedici ile kaydedilen WMV dosyaları için bir işe yaramıyor, ki çoğu üyemiz bu program ile kayıt yapıyor.
2- Program ücretli bir program ve ücret ödemeden sadece 15 dosya için çalışıyor, 15 dosya sonra kullanmaya devam etmek isterseniz lisans almanızı isteyecek.
Kötü haberler için üzgünüm!

Sayın admin,

ben kötü haberleriniz için üzülmedim, siz de üzülmeyin lütfen. (Keşke bütün kötü haberler sizinkiler gibi olsa!)

Evet biliyorum, dediğiniz gibi programı ücretsiz olarak sadece 15 dosyada çalıştırabiliyorsunuz ve sonrası içinse lisans almak gerekiyor. Üretici firmanın sitesinde ( http://www.eniacjia.com/dietmp3-register.asp ) ücret
$14.95 olarak belirtilmiş ve bugünkü kurdan karşılığını hesapladığımızda TL.20 civarında bir ödeme söz konusu olur ki, sanırım bu da sağladığı kolaylık gözönüne alındığında pek de yüksek bir meblağ sayılmaz .

Yine dediğiniz gibi, bu program sadece şişman MP3 dosyalarını zayıflatmaya yarıyor, adı üstünde DietMP3. Ama Windows ses kaydedici ile WMV dosyası olarak kayıt yapan üyelerimiz de, olur ya belki birgün MP3 formatında çalışmak isterler, akıllarının bir köşesinde bulunsun.