Mesajı Okuyun
Old 07-06-2008, 18:01   #1
Konu

Varsayılan hiç bir delilim yok ne yapacağımı bilmiyorum

merhaba!Ben 44 yaşında resmi nikahlı iki çocuk annesiyim.çocuklarım 23 ve 21 yaşına geldi sekiz yıldır eşim ve ailesi psikolojik baskı uyguluyor suçsuz olduğum halde sürekli hakarete maaruz kalıyorum eşimle yoktan varolduk şuan maddi durumumuz gayet iyi ama herşey eşimin üzerinde artık bizi istemediğini sölüyor hayatında başka birimi var başka çocuklarımı var bilmiyorum herşeyinizi elinizden alıp sizi sıfıra çıkaracağım diyor ve çocukları mirastan men edeceğini sölüyor çocukların okumasını engelledi çalışmalarınada engel olup bir şekilde bunalıma girmemizi sağlıyor mal kaçırıp bizi terkedip izini kaybettirecekmiş gıyabında boşanırım diyor ama ben istemiyorum şuanki oturduğumuz ev eşimin üzerine tapusu yok ama belgesi var ev hanımıyım hiç bir gelirim yok üstelik yaptıklarına üzülmekten göğsümde kitle çıktı düzenli kontrole gitmem gerektiğini bildiği halde gitmeme engel oluyor ne yapıcağımı bilmiyorum bizi evden çıkarabilirmi çocuklarımı mirastan men edebilirmi mal kaçıracağını sölüyor bu tür konularda zaman aşımı önemlimi lütfen bana yardımcı olun hangi haklara sahip olduğumu bilmek istiyorum şimdiden çok teşekkür ediyorum....