Mesajı Okuyun
Old 15-08-2010, 18:12   #56
Ekin EKŞİ YILMAZER

Varsayılan Akapulco otel (kıbrıs)

Şimdiye kadar çok otelde kaldım ama en güzeli eşim ile gittiğim kıbrıs adasıdır. tavsiye ederim. ama tek endişesi şu: orada yabancı bir ülkede gibi oluyorsunuz. her yerden insan var orda. ama sonuçta orada sizi rahatsız eden şey insanların olması değil ancak başıma bir şey gelse derdimi kime anlatabilirim düşüncesidir.tanımadığınız yabancı bir yer sonuçta ve kuralları da farklı. Nitekim herşeyi ile süper olmasına rağmen havuz sefası sırasında başımı aqua parktaki dik kaydırağa çarptım ve bir hafta yastıksız yatmak zorunda kaldım. bunun dışında o kadar sıcak ki yazın gidilebilecek bir yer olup olmadığını önceden öğrenmek gerek. Neyse kibiz gittiğimizde bahardı daha. dikkatli olunması şartıyla tavsiye ederim. Bu arada türkiyeden gidişte pasaport istemiyorlarmış artık kimlik ile gidebiliyorsunuz. Telefonunuzu da uluslararası olarak ayarlamalısınız. Yerel bir telefon da belki işinizi görebilir. Orada bir mersedes bile kiralayabilirsiniz ancak yolları tersten aktığından biraz çalışmanız gerekiyor.