Mesajı Okuyun
Old 07-03-2023, 15:35   #1
Konuk

Önemli Kadın hayatı çok ucuzmuş

04/2022 yılında şikayetçi oldu ve cbs dava açılması yönünde karar verdi.Tarafıma adli yardım avukatı atandı.Avukatım ilk duruşmaya girdi 2.duruşmada mazeret sundu ve bu süreçte bizim tarafımızdan dosyaya hiçbir şey sunulmadı.İstanbul Anadolu Asliye ceza mahkemesinde açılan davanın 2.celsesinde Cumhuriyet savcısı esas hakkındaki mütalaasında "katılanın 2018 yılı içerisinde gerçekleştiğini iddia ettiği olayla ilgili olarak 2022 yılında sanık ile arasındaki boşanma davasındaki tazminat talebinin reddinden sonra şikayette bulunması karşısında soruşturma ve kovuşturma kapsamında katılanın iddiası dışında sanığın atılı suçu işlediği yönünde her türlü şüpheden uzak somut delillere ulaşılamadığı kanaatine varılmakla sanığın sabit olmayan suçtan beraatine karar verilmesi kamu adına talep ve mütalaa olunur dedi" yazıyor fakat biz henüz boşanmadık ve o dava istinafta henüz kesinleşmiş herhangi bir durum olmamasına rağmen bu şekilde bir ifade yazılmış. Ayrıca ben savcılık aşamasındada neden beklemek zorunda kaldığımı da açıklamıştım.Cbs dosyasına hakaret tehdit hayatımı kontrol altında tuttuguna dair yazışmalar ayrıca darpettiğini ifade ettiğim mesajları da sundum.Ve Sanık beraat etti somut delil sunamamışım.Avukatımda kamera kaydı vs olmadığından beyan vermeye gerek duymadı.olayın yaşandığı yer bir ev bu durumla ilgili bir kanıt nasıl sunulabilir insanlar daielerinde apartman sakileriyle mi yaşıyor.. Olay akşamı şikayetçi olsaydım da yine ben yapmadım dediğinde nasıl ispatlayacaktım.Şimdi karşı taraf bana iftira attı diye dava açarsa ne olacak. Dosyaya arama kayıtları mesajlaşmalar beni dövdüğünü belimin kırıldığını ifade eden yazışmalar,ayrıca hayatımı kontrol altında tuttuğuna ve tehdit ettiğine dair bazı yazışmaları attım. Kendisinin savcılık soruşturmasında verdiği ifade ve duruşmadaki ifadesi bile birbiriyle tutmazken 2.celsede berat kararı verilmesi ve avukatımın mazereti kabul edilmedi tüm bunlar nasıl olabiliyor.Ben ölmelimiydim.Ben nasıl ispatlayacaktım kendimi.Ben sürekli 6284 alıyorum bu adam ceza almayacakmı bittimi yani.Ne yapmalıyım yol gösterin lütfen