Mesajı Okuyun
Old 11-05-2006, 19:12   #96
ibrahimkovanci

sibelciğim canım arkadasım bu adamlar madem sorularda ders geçirmede bir ayrıcalık yapmayacaklar o zaman vakıf üniversitesi ile aynı kriterlerde sınava tabi oluyorsunuz bu durumda aynı düzeydesiniz ha bu arada ben yukarıda öğretmen bilgisinden bahsetmedim zaten hukukçu dikkati!.. neyse sibelciğim su gercek var elbette vakıfta %70 lik bos insanlar var ve bunlar 2. sınıfa atlayamazlar ama atlayan % 30 luk kesim inan çoğu devlet üniversitesinde ki öğrenciden daha bilgili sekilde atlıyor buna inan. neyse arkadasım bosverilim bu konuları gercekten bunlar boş konular buranın kütüphanesinde yayınlanan makalemde de bahsettim zaten artık avukatlık sınavı var biz vakıf üniversitesi mezunlrı bu sınavı zaten gecemeyeceğiz bu durumdada hukukçu olamayacağız yine siz olacaksınız onun için bu konu burada kapansın ve makalemi okursanız sevinirim.makalemin ismi "avukatlık sınavı" diye kütüphanede ararsanız bulabilirsiniz saygılar ve sana derslerinde basarılar...(mailime de düşüncelerini yazabilirsin ibrahimkovanci@hotmail.com)