Mesajı Okuyun
Old 31-12-2007, 13:40   #23
ilke

Varsayılan mesaj kaydı?

Alıntı:
Yazan ahmetyılmaz
Şayet müzekkere eksiksiz bir şekilde istenilen dönemler net olarak belirtilmek kaydıyla hazırlanır ise, son bir yıl içerisinde olmak kaydı ile mesaj içeriklerine ulaşılacağı görülecektir. Burda GSM operatör adını vermicem. Sadece forumda ki çelişkiye istinaden sanırım karmaşa , GSM operatörlerinin uygulama ve işleyiş farklılığından kaynaklanıyor olabilir diye düşünüyorum . Aksi halde yazdıklarımdan emin olduğumu bilmenizi isterim. Saygılar.

Sayın Ahmet Bey,

Açılan konu altında, GSM operatöründen geçmiş zamana ait mesaj içeriklerine ulaşabileceğini en kesin şekilde söyleyen kişi olarak, GSM operatörünün ismini verirseniz herkesin çalışmalarında bu yolu deneme şansını açmış olacaksınız. Şayet ben de gsm operatörlerinden mesaj içeriklerinin ve konuşmaların savcılık ve mahkeme kararı olmaksızın önceden kayıt altına alınamayacaklarını biliyorum. Bu nedenle kayıt altında alınamayacak bilgilerin de verilmesinin sözkonusu olamayacağını düşünmekteyim. Ancak sizlerin aksi yöndeki uygulamaya tanık olmanız karşısında bilgilerinizi bizimle paylaşmanız bizleri sevindirecektir.

Bu vesileyle 2008 yılının herkese sağlık, başarı, huzur getirmesini dilerim.