Mesajı Okuyun
Old 13-08-2010, 11:15   #1
Konuk gülhan kılıç

Önemli mal paylaşımı

33 yaşında 10 yıllık evli 2 kız çocuğu(3-9 yaşlarında) annesiyim eşim le evlenirkn hiç bi mal varlığımz yoktu fakat bi süre sonra maddi rahatlığa erince aşırı alkol ve başka kadınlarla olmaya başladı.içmediği gün yok ve alkol alıncada bni ve çocuklarımı huzursz edio defalarca başka kadınlardan telefn ve mesaj yakaladım 2 kişide bizzt beni arayark eşimi sordu pavyon da çalışan bir kadın aradı en son.sorduğmda ise yanıt bile vermedi. komplexli vede aşırı kıskanç.defalarca dayak yedim ve bn sadece çocklarım bnm gibi anne ve babadn ayrı kalmasınlar die boşanmadım.ama artık dayanılır gibi değil.bir alkolikle aynı evde yaşamak çok zor geiyor.ben seni maddi açıdan rahat yaşatıyorum sende beni bu şekilde çekmek zorundasın diyor.geçen yıl boşanmak istediğimi söylediğimde bana şöyle söyledi(- böyle bişi yaparsan benden hiçbişi talep etmiceksin ben sana negerekiyorsa yaparım-)tabiki bu sözlerine güvenmiyorum ancak boşanırsam maddi gelirim olmadığı ve çocuklarım küçük olduğu için çalışma imkanımda yok şuan 1 milyon tl lık bi şirketin yüzde /49 hissesinin sahibi.sanayi sitesinde üzerine tapulu 1 yada 2 dükkan var.mal paylaşımı olabiliomu?ve en önemlisi şirket makinaları ağır sanayi makinalarından oluşuo yani yarısını alsam dahi bunları neyapıcam ki mahkemede bunun değerini para olarak talep etme hakkım varmı?boşanırsam ne talep edebilirm haklarım neler hiç bilmiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz? teşekkür ederm.