Mesajı Okuyun
Old 31-05-2015, 21:15   #1
Konuk

İnceleme eşim ve ailesi tarafından kandırıldım

merhabalar, ben 2012 yılında resmi nikah yaparak evlendim, evlendiğim kişinin işi sebebiyle düğün 4 ay sonra oldu, eşim benim ve kendi ailesinin bana taktıkları ziynetlerimi benden silah zoru ile alarak gitti zaten ailesi beni nişanlıyken de evliyken de pek arayıp sormazlardı yıllar geçince altınları da göstermelik taktıklarını beni kandırdıklarını anladım. eşim düğünden 40 gün sonra geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açtı, 40 günde ne geçimsizlik olabilirdi ki dava reddedildi. hayatında başka kadınlarda var, eşimin ailesi ve kendisi numaralarını değiştirerek ortadan kayboldular, iz kaybettirmeye çalıştılar, hayatımı mahvettiler, kendisi altınları aldığını mahkemede söylemişti ama insanlara benim hakkımda yalan yanlış bahaneler anlatmışlar

ben aradan geçen zaman içerisinde şimdi eşim ve ailesi tarafından kandırıldığımı anladım evlendiğimde 20 yaşımda üniversite öğrencisi hiç evlenmemiş bekar bir kızdım hayatımı mahvettiler okuluma bile devam edemedim bir insanın hayatıyla oynamak bu kadar kolay mı? bu haksızlığa dayanamıyorum, ne yapabilirim?