Mesajı Okuyun
Old 07-12-2017, 20:34   #2
Konuk

Varsayılan Anlaşmalı boşanma daha ne kadar uzayabılır

Iyı akşamlar.
8yıllık evlı 2kız çocuğu 8-3yaslarında bir anneyim.Esımle 1.5yıkdır ayrıyız 1yıl önce esyaları ve çocukları alarak evı terkettım.
Esımın aldattığını bıkıyorum ama ispatım yok.
Anlaşmalı boşanmaya karar verdik protokolde cocukların velayetı bende kalacak 300tl nafaka odeyecektı.
Aıle baskısı yuzunden cocukları mahkemede istemiyorum dedim. Bunun Üzerinde esım ben istiyorum dedı ve 1.celse bitti Avukatım sorun yok bitecek bir dahakine dedı.
43gun sonra 2.celse gittik bu kez boşanma sebeplerimız soruldu alkol aldığını, benı dovdugünü, aldatma, çocuklarıyla ilgilenmediğini söyledim. Hakım başvurum olup olmadığını sordu yok dedım.
Esıme sordu
Esım benim pis olduğunu tıksındıgını temizliğime dikkat etmediğimi söyledi inkar ettım tabiki.
Çocuklarıyla ilgilendiğini, okul aıle Birliği Başkanı olduğunu,alkol aldığını kabul etti, birkaç tane bekar evınde kaldığını kurulu düzeninin olmadığını söyledi ve sahitleri olduğunu isim isim verdı halım gerek yok beyan yeterli dedı.

Hakım "evlilik birliğini surduremezler ve cocukların bakımını üstlenemezler" dedı psikolog istedik ve psikologa sevkettı.
Esım psikologa çocuklara ve bana cinnet getireceğini cocuklara kotu davrandığını falan söylemiş.
Avukatım çocukların devlet tarafından alınabileceğini söyledi
Davam anlaşmalıdan cekışmelıye mı dondu?
Psikolog nasıl bir rapor verir?
Çocuklar kıme gider
Bu durusmada artık biter mı?

Tesekkur ediyorum saygılarımla