Mesajı Okuyun
Old 25-03-2013, 16:25   #1
Konuk

Varsayılan şiddetli geçimsizlik ve velayet

sayın yetkili ben 7 ay once eşimin beni evden kovması sebebiyle 5 yasındaki oğlumla annemin evine yerlestim.5 ay öncede bosanma davası actım sebebiyeti hakaret pskolojik şiddet küçümseme eve cocuga ve bana sürekli annemin bakması eve gec gelme yada ara ara gelmemesi kahve alıskanlıgı yaklasık 2 yıldır odasını benden ayırması ve bu tür sebeplere dayalı bes tane sahıdım var hakaret ettigini duyan sürekli beni tehdit ederek bosanmak istediğini bilen gören evden kovdugunu kabul ettiğini söylediği kişi hepsi benimiçin şahitlik yapacak.şimdi size bi kaçsorum olacak 1.annemn evine gittiğimin 4.günü eşim evi devretmiş ev krediyle değil benim ceyreklerimi babası almıstı üstüne koydu ve peşin parayla aldı mal kacırdı ve devretti evi baskasına talepte bulunabilirmiyim.ikincisi beş şahite ragmen eşim bosanmak istemiyorum dese bile bosanamazmıyım?3.sü ziynetlerime ayrı dava acıcam 90 milyarlık ziynet esyam var sahitler ve düğün cdleri sayesınde alabilrmiyim ki kendi zorla almıstır sahıtlerimde vardır.4. sorum ise en önemli en korktugum soru aynı evde annemle yasadıgımız evde cezaeinden cıkmıs bi kardesim var cinayetten yattı ve suan 21 yasında esrar ve alkol kullanıyor cevresi kötü eşim bu durumu kullanarak cocugumu benden alabilirmi cok sordum amabeni aydınlatırsnız sevinirim.simdiden tesekkür ederim