Mesajı Okuyun
Old 08-06-2010, 12:20   #1
...

Varsayılan kısa süreli evlilik ve cinsel sorunlar

1 aydır evliyim. Benden kaynaklı sebeplerle eşimle birlikte olamıyorum. Eşim bana her dokunduğunda miğdem bulanıyor ve ağlamaya başlıyorum denememe rağmen başarılı olmadık. Bu sorun ile ilgili doktor yardımı almayı teklif ettim kesinlikle kabul etmiyor. Eşimi severek evlenmedim. Onun bana karşı sevgisi vardı ve bende bu sebeple ve iyi bir insan olduğunu düşündüğüm için evlendim. Nişanlılık sürecinde ayrılma çabalarım hep onun ağlamaları ve yalvarmaları ile sonuçsuz kaldı. anlayacağınız acıdım. Sonuç olarak bulunduğumuz noktada hem bunun tedavisine yaklaşmıyor hemde ayrılmayı kabul etmiyor. cinsel isteğinin şiddetle sonuçlaandığı durumlar oldu. (tokat attı merdivenlerden aşağı itti ki bunu kabul etmiyor elimden kaydın falan diyor)
bu şartlar altında bana gösterdiği manevi baskı ve cinselliği uygulama amacı attığı tokat vs. sebeplerim ile boşanmak istiyorum. ayrıca eşime ve evime duyduğum sevgisizlik nedeni ile evimde yerine getirmem gereken sorumluluklarımı da yerine getirmiyorum. ona güler yüz gösterememek ev işlerini umursamamak gibi. ayrıca tüm bu sorunlarımızı yakınlarımızla paylaştı. bu da beni sosyal anlamda sıkıntıya uğrattı. Cinsel sorunlar olduğundan insanlarla paylaşmak istemiyorum ama o tüm aileme kendini haklı çıkarma adına kendi açısından anlattı bi çok özelimizi. bu başlıklar çerçevesinde izlemem gereken süreç nedir? ne kadar sürede boşanabilirim? ve 1 yıldan az olduğu için en zararsız nasıl atlatabilirim bu süreci?ü
şimdiden teşekkürler...
iyi çalışmalar dilerim...