Mesajı Okuyun
Old 09-08-2012, 23:04   #1
gülşen/ist

Acil işyeri sahibim patronum ve aynı zamanda imam nikahlı eşim

öncelikle KAHDEM ailesine tesekkür ederim, bizlere sanal ortamda dahi destek oldugu için tum avukat arkadaslarımıza sonsuz sükranlar...
Ben 40 yasındayım üniversıteye giden bir yavrum var.baskada kimsemiz yok denecek kadar az.babamızdan ayrılalı 10 yıl oldu.kızım sehir dısında ünv kazandı ve gitti ben de bu ara da işlerime ara vermiştim yavruma destek vermek için.uzun yıllardır yaptıgım, aynı sektorde iş buldum, bolge elamanı olarak calışmaya başladım.1,5 ay sonra tatlı mesajlar gelmeye güzel sözler duymaya başladım patronumdan.Sonra sohbetleri başka yere çevirıp bana nikahlı eşım olmanı istıyorum dedi eşinin çok yakın akrabası oldugunu ayrılamayacagını uzun yıllar onceden beri beni begendiğini soyledi ve hep eşim ol istıyordum dedi.ve bende iyi niyetle bana herseyini anlatıp beni isteyen bir insana hayır demedim.O da gelip beni annemden istedi ve imam nikahı yaptık.8 ay sonra beni bulunduğum sehirden kendi bulundugu sehire getirerek iyi bir konum da verdi.bu zamana kadar da aldıgım maasım dısında hiç bir katkısı olmadı.görüsmelerimiz ben sehre gelmeden once daha sıktı bu sehre yerlesince azaldı, zaman ayırmaları ve ılgısıde.Sordugumda herkes anlayacak bu bizim için kotu olur demeye basladı.Bilinirse ayrılmak zorunda kalırız diyordu.Ben bu konuda bastırdıkca sıkıldım yoruldum artık bu ilşkiyı tasıyamıyorum dedi sonunda.2 yıldır beraberliğimizden iki kez bebek aldırdım ilkini o istemedi ikincisinide ben.Şimdi aramızda hic bır sey olmamıs gibi işten ayrılmamı istıyor.Bulundugum sehirde aldıgım maaş bana yetiyordu simdi yetıremıyorum bunları ona soyledığımde yatirmeye calış demeye başladı bir yıldır buradayım kredi kartlarımdan yedim hep.gecengün sinirlenip bu durumu aile yakınlarından birine anlatıcagımı bende kaldıgını gosteren esyalarının ve bır sürü ozel durumları anlatıcagımı soyledığımde pislestı ve onu tanıyamadım ailesine anlattıgımda alıcagım tepkının sadece elinin kiri diye nıtelendirilecegımden bahsetti ve cok rencide oldum.hayatı basarılı ve gecmişi temiz biri olarak tanınırım etrafımda ona cok inandım ve herseyımle eşim dıye düsündüm.Bu durumlara bakarak sizden su sorularıma cevap vermenizi diliyorum ve simdiden tesekkur edıyorum.O kişiye maddi manevi birde cocuklarımı(ikiz di her iki bebeklerim) aldırdıgı için tazminat ve yıpranma davası acabilirmıyım??Bu ilişkiyi yasamak basta hataydı belkı ama bunu yapan kişi dinine cok baglı olusuna inandım...TESEKKURLER