Mesajı Okuyun
Old 13-04-2007, 08:36   #62
A.Turan

Rumuz: Umutsuz Meyve
Yer: Lololistan

Dear Kuzin abla,

Abla, biliyorsun sen bizim tek ablamızssın. Senden başka ne yazıkki ablamız yok. Belki de iyiki de yok abla. Şimdi Kuzin ablacım, ben çok zor durumdayım. Zor durumda olmasam sana yazarmıydım hiç. Biliyorsun yazmazdım. Sen de herşeyi biliyorsun ya Kuzin abla. Merak ettiğim nasıl biliyorsun bütün bunları. Üç harflilerle bir durum yok dimi Kuzin abla. Neyse Kuzin ablacım bi türlü sorunuma gelemedim. Gel artık mı diyorsun. Diyorsan hemen geliyorum ablacım. Sen yeterki üzülme abla. Seni üzen beni üzer abla. Beni üzen abimi üzer. Abimi üzen babayı üzer. Babayı üzen büyükbabayı üzer. Büyükbaba üzülürse kötü olur ablacım. O yüzden sen hiç merak etme ve üzülme. Ben hemen konuya giricem. Zaten biliyorsun ben lafı hiç uzatmam hemen konuya girerim. Fakat ablacım ben bu konulara hemen girmekle birlikte özellikle burnumu soktuktan sonra çıkamıyorum sanırım burnumu konular çok seviyor. Sence de öylemi ablacım. Ablacım sana ablacım diyerek biraz samimeyet gösteriyorum diye kızmıyorsun dimi. Ben sana daha önce de mektup yazdığım için artık arkadaş sayılırız. Hatta arkadaş ne kelime abla kardeş olduk dimi. Neyse ablacım benim sornum şu: Benim bir sevdiğim var. Hah bildin evet dünyanın en önemli sorunu bu. Aşk sorunu. Kuzin ablacım biliyorsun bu sorunu bu güne kadar çözen olmadı ama eminim sen çözersin. Senin matematiğin kaçtı okuldayken abla. Bu sorunu çözmek için matematik bilmek gerek dimi abla. Ablacım toparlayacak olursam. Ben aşkıma kendimi ifade etmekte çok güçlük çekiyorum. Bunu en iyi şiirli ifade edebiliceğimi söylediler. Ben de bunun üzerine şöyle bir şiir buldum. Dinle bak güzel mi ablacım.
şiir:
Aşkım, sensiz ben bir meyveyim
Meyveden de öte sebzeyim,
Kelek karpuz gibiyim
Renksizim, sararmışım solgunum
Aşkım sen gelde solmaktan kurtuluyum.

Nasıl kuzin abla acaba bu şiirimi sms ile göndersem sevdiğimle aramız düzelir mi? Kuzin abla, kestane kebap acele cevap