Mesajı Okuyun
Old 13-11-2006, 00:50   #4
ömer adaleti

Değerli arkadaşlarım
Bir babanın evladını eliyle toprağa vermesini hayalinde canlandırabilecek birisi varmıdır acaba ?hiç kimse bunu düşünmek dahi istemez,Allah hiç kimseye göstermesin,yalnızca bu olaya sebeb olan aymazların böyle bir şey yaşamasını dilerim,o işyerini çalıştıran baba yaratığın yine o iş yerinde beraber çalışan 2 evlat yaratığı toprağa vermesini dilerim ki belki anlar aymazlığın ne olduğunu,ama sanmıyorum.Anlamazlar çünkü onlarönceden uyarıldıklarına rağmen göz göre göre eksiklerini tamamlamayıp üstüne üstlük birde kendilerini uyaranları iş yerinden kovuyorsa,anlama kapasitesi ne kadar dır? Sorarım.Başka bebelere,başka canlara kıyılmaması için insan hayatını hiçe sayan yaratıklara en ağır cezanın verilmesi şarttır,eğer bu ceza verilirse belki kafalarına dank edip,insanları düşündüklerinden değilde kendilerini düşündüklerinden her hareketlerine dikkat edeceklerdir.Yarın kimin başına ne geleceğini kim bilebilir?
Bu ben olmayabilirdim,
Umarım hukuk, ülkemi suçluların ve vurdumduymazların cenneti olmaktan çıkaracaktır.Masum ve kanuna saygılı insanlar artık korkuyla yaşamaktan kurtulacaktır.Elektirik çarpması,serseri kurşun,trafik kazası,yolda açılan çukura düşme,hastahane enfeksiyonu,bebek ölümü,balkondan saksı düşmesi,daha bir sürü,hangisini sayayım.Bütün bunların sebep olduğu ölüm olayları artık ülkemde görülmez.Neden gelişmiş ülkelerde görülmüyor?hani biz medeni idik,hani Yaralı Anzak askerini kendi birliğine kadar sırtında götürecek kadar insan hayatına kıymet veriyorduk. Nerede kaldı bunlar neredeeee? Umuyorumki mücadelemi gönlünde hisseden hakimlerimiz, bu umud kırıcı ortamı yıkacaklar ve haklıların korkusuzca yaşamasını sağlayacaklardır.
ARTIK HUKUKUN ADALET ŞEMSİYESİ ALTINDA YAŞAMAK İSTİYORUZ.
Saygılarımla