Mesajı Okuyun
Old 02-11-2009, 22:58   #33
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan kasadivalyos
Kemal Gözlerin Anayasa Hukuku Kitabı iki tane birisi ince olan (Anayasa Hukukuna Giriş) ve biriside kalın olan Kalın olan kitabın ismi dikkat edin Anayasa Hukuku Dersleri ve hangi kitabı kastettiğinizi anlamadım. Eğer Anayasa Hukuku Dersleri Kitabını yermekte iseniz bu kitaptan çalışıp çalışmadığınızı sormak isterim.
Çünkü bu kitap bana çok yararlı oldu ve hiçbir konuda özet olduğunu eksik olduğunu düşünmüyorum.
Amacım Kemal Gözleri Yüceltmek değil yanlış anlaşılmak istemem ancak burada arkadaşlara yardım amacıyla birşeyler paylaşıyoruz. Lütfen Mesajları bunun bilincinde olarak yazalım
(BU DUYURUM GENELDİR. LÜTFEN ÜSTÜNÜZE ALINMAYIN)
Ben Anayasa Hukukuna Girişi kitabıyla karıştırdım.Evet haklısınız.Yorumlarım bu kitap içindir(Anayasa hukukuna giriş).(Diğer kitap hakkında bir bilgim yok.Yanlış anlayıp bu yanlış üzerinden yorum yaptığım için diğer arkadaşlarda affola.)Bu kitabın(ANAYASA HUKUKUNA GİRİŞ) daha çok genel hatlar üzerinde durduğunu ve sadece yardımcı kaynak olabileceğini tekrar belirteyim.

Diğer konuya gelince sizi bu kadar heyecanlandıran şey nedir anlamadım doğrusu.Kemal Gözler 'i neden yereyim.Burada kitap hakkında tahlil yapıyoruz.Bunu da nereden çıkardınız.Kemal Gözler e karşı kişisel bir takıntım olsa 'İdare hukuku' kitabını okumazdım şu an.Ayrıca Kemal Gözler i yüceltebilirsiniz de.Bence gayet iyi bir hukukçu ve kitapları da kaliteli.
Siz neye bu kadar tepki verdiniz açıkçası şaşırdım hatta tebessüm bile ettim