Mesajı Okuyun
Old 03-01-2021, 11:04   #1
Konuk

Varsayılan Satmaya Teşebbüs Ve Oğluma Cinsel Taciz

merhaba ben üniversite öğrencisi bir çocuk annesiyim.boşanma davam 3 yıldır devam etmektedir. eski eşim bana evlilliğim boyunca başkasıyla beraber ol daha çok para kazan grup yapalım mı gibi ithamlarda bulunuyordu. daha sonra numaramı geveze org. sitesinde benim adıma paylaşıp konuşmalar yapmış. bunun için emniyete gittim kim olduğunu öğrenmek için. site yabancı bir site olduğu için ıp adresi alınamadığını söyledi siber suçları. bunun üzerine emniyete gittim diye kemerle darp edildim. darp raporum da mevcuttur. o konuşmalar hem ben kendim aldım ss , hem karsı tarafın o sitedeki görüşmeleri aldım hemde eski eşimin çalıştığı pc den konuşmaları aldım.(iş yerindeki pc ler donuyor diye bir uygulama koymuşlar her saate bir ekran görüntüsü alınıyormuş. bu yüzden o bilgisayardan görüntüleri aldım.) boşanma davasında bunalar benim delillerim. orda para karşılığında konuşmalar ve ev adresime kadar verilmiş. daha sonra oğluma cinsel tacizde bulundu. bunu yine çim de oğlumun ifadesi var ve şahit olarak kreş hocası var. buna rağmen beraat kararı verildi ve 7000 yakın bir tazminat kazandı. ben bu karara itiraz ettim. itirazımdan bir sonuç çıkar mı? beraat kazandığı için maddi manevi tazminat davası açtı adıma. bu davayı kazanma durumu nedir?