Mesajı Okuyun
Old 05-09-2006, 22:26   #44
komiser-crane

öncelikle hem yeni katılan bir üye hem de bir polis amiri olarak konuşmak gerekirse sayın kavili nin eğer olay kendisinin dile getirdiği şekilde cereyan etmiş ise meslektaşlarım adına özür dilerim. şayet bir polis alt kültürü ile bezenmiş bilinçaltıma yönelik bir önyargı ile düşün düğümde ki bu doğaldırolisimizin bütün sorunlarını düşündüğümüzde polislik mesleği en vahim ama en şerefli mesleklerden biridir.çalışma şartları.mesleki sorunlar.maddi sorunlar ve psikolojik sorunlar silsileli bir şekilde sizin yaşantınızı meşgul etse sizde vatan hainleri için herşeyinizi feda etseniz o zaman ben sizi görürdüm.siz yaşadığınız bir olayda hemen polisimizi kötülüyorsunuz .beni yanlış anlamayın ben onların yaptığını haklı çıkarmaya değil meseleye geniş bir boyut kazandırmak için hatırlatmada bulunuyorum. ben de avukatlarla ilgili birkaç tane olaydan bahsetsem o zaman polisin yaptığı hiçbir şey dersiniz.sui örnek örnek değildir. size mağduriyetinizden dolayı geçmiş olsun diliyorum umarım bir nebze olsun meramımı anlatmışımdır.