Mesajı Okuyun
Old 24-03-2019, 23:35   #1
Konuk

Rahatsiz Boşanma davası velayet ve yurtdışına taşınma

Merhabalar 4 yıllık evliyim bir kaç aylık evli iken evlenmeden önce flört dönemimizde eşimin eroin tedavisi gördüğünü öğrendim bunun üzerine arkadaşları ile birlikte madde evimde madde kullandıklarını gördüm bu sırada hamileydim tövbe etti yeminler etti bir şans vermek istedim fakat hep şüphelerim vardı tekrar kullandığına dair her defasında kabul etmiyordu yalanlıyordu sürekli bir para kaybımız oluyordu borcum var diyordu en son annesinden destek alıp haberim olmadan tekrar eroin tedavisine başlamış (çipli yöntem) şuan ne yapacağımı nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum bu arada 4 aylık bir bebeğim var 5 yıldır hiç birsey kullanmıyorum diye beni kandırdı durdu şuan ona destek olsam tekrar kullanmayacağından emin olamam 2 erkek çocuk yetiştiriyorum eroin bağımlısı bir baba ile yetiştirmek istemiyorum açıkçası boşanma davası açtığım taktirde çocuklarımın velayeti bana verilirmi verilirse eğer belçikaya yerleşmeyi düşünüyorum muvafakatname siz çocuklarımı yurtdışına çıkarabilirmiyim evlendiğimizden beri şiddet görmüyorum fakat boşanma söz konusu olunca bir psikopata dönüşmesine korkuyorum çünkü benim dışımda herkese karşı agrasif tutumlar sergiliyor bu yüzden yurt dışı için izin vermeyecektir sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim şimdilik bu konuyu açabildiğin tek yer burası nasıl bir yol izleyeceğim konusunda yardımlarınızı rica ediyorum