Mesajı Okuyun
Old 20-07-2009, 13:09   #58
Avukat Hakan Eren

Alıntı:
Yazan Dr. Fuat ŞENOĞLU
Salın Eren, ben yazı ve yorumlarımın tamamen arkasındayım, çelişki içerisinde değilim, fikirlerimi açıkça belirttim, asıl çelişki içerisinde olan sizlersiniz, basit darplarda müvekkilinizin tutuklanmasını istemezsiniz, ancak mağdur meslektaşınız olunca da sanığın tutuklanmasını ister ve bu konuda da kampanya başlatırsınız. Bu tavır da büyük bir paradokstur. Bilmem yine anlatabildim mi?!)))

Peki,

Bu tartışmada "çelişki içinde olmak" bana kalsın.

Forumu izleyenler zaten kararını verir...

Ama lütfen, önemle altını çiziyorum, yazılarınızda sanki karşısınızda avukatlık mesleğinin tüm üyeleri varmışçasına "siz avukatlar şöyle dersiniz böyle dersiniz" tütünden genellemeler yapmayın.

Bana "Sayın Eren çelişki içindesiniz" dediğiniz zaman hiç alınmam; bir kez daha düşünürüm "gerçekten çelişki içinde miyim" diye... Ama "siz avukatlar çelişki içindesiniz" dediğiniz zaman işte o olmaz. Hoş değil bir kere...

Çok daha fazlası var ama, sizin gibi kültürlü bir insana, bir meslektaşa herşeyi söylemeye zaten gerek yok. Bu açıdan bir kere, ama sadece bir kere durup düşünmeniz yeterli... Lütfen genelleme yolu ile mesleğimize saldırmayın...

Sevgi ile...