Mesajı Okuyun
Old 10-05-2013, 12:35   #7
avrecepefe

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sayın avrecepefe

Kendinize aitmiş gibi yazdığınız bu mesajınızın tamamı, Sayın Talih Uyar'a aittir. Linki de aşağıdadır. Linkten yaptığım küçük bir alıntıyı da aktarıyorum:

http://portal.ubap.org.tr/App_Themes...009-84-556.pdf

Kaynak göstermeden bir yazıyı THS gibi güzide bir hukuk sitesinde yayınlamanızı kınıyorum.

Sayın Meslektaşım,
Öncelikle şunu söyleyeyim ki alıntı yaptığım yazının bana ait olduğunu söylemedim. Emin olun ki o gün Sayın Av. Talih Uyar'ın bu yazısını ekledim ve kaynak kişiyi de belirttiğimi düşünüyordum. Bu husus tamamen unutkanlıktan ve gözümden kaçmasından kaynaklanmıştır. Öncelikle başkalarına ait yazıları kendisininmiş gibi görmeyi ve göstermeyi ahlaksızlık olarak kabul ederim ve bilinçli olarak da bu ahlaksızlığı yapmayacağımı bilmenizi istirham ederim. Bizlerin böyle konularda çok daha fazla itina göstermesi gerektiğinin farkında olduğumu da bilmenizi isterim.
Beni Kınamadan önce alıntının kaynağını belirtmediğimi hatırlatmanızı daha doğru bulurdum. Ama yine de uyarınızla yanlışlığı ve kaynağı ilave etmediğimi farkettim. Bu sebeple öncelikle Sayın Av. Talih Uyar' dan ve tüm meslektaşlarımdan özür diler, ayrıca Zat-ı Alinize teşekkür ederim.