Mesajı Okuyun
Old 14-05-2013, 10:32   #13
Kanunum.com

Alıntı:
Yazan incapita
kazancıhukuk ayrılan firma olsa gerek çünkü çok kapsamlı bir arşivleri olmadığını düşünüyorum. kazancı ise şu an kullanmakta olduğum program. Memnun olduğum ama diğerine göre biraz daha pahalı olsa da kullanırken içim rahat..burada bulamazsam başka yerde bulamam diye bilinçaltımdan düşünerek biraz rahat ettiğim program. Diğerinde sanki bir yerde o Yargıtay kararı var ve ben eksik araştırma yapıyorum hissiyatından kurtulamadım. Kolaylıklar dilerim..

Merhaba,
Türkiye'de Yargıtay kararlarının tamamı malesef hala halka açık olmadığı için Kazancı ve benzeri hukuk araştırma servisleri (Kanunum, Corpus, Sinerji, Hukukturk vb.) kamuya açık olan kararların dışında kendi çevrelerince elde ettiği kararları servislerinde sunmaktadır. Bu sebeple Kazancıda bulamadığınız bir kararın diğer servislerde olma ihtimali vardır. Öte yandan diğer servislerde olmayan bazı kararların da dediğiniz gibi Kazancı'da olması muhtemeldir. Kısacası bu servislerin karar kümeleri birbirini kapsamaz, ortak elemanları olsa da farklı elemanları tüm kararlar Yargıtay tarafından paylaşılmadığı sürece muhakkak olacaktır.