Mesajı Okuyun
Old 21-01-2007, 22:47   #12
calikusu_kamuran

Syn. CLaw, aslında ben yanlış anlamış olabilirim derken sizin şunu da demek istemiş olabileceğinizi düşünmüştüm. Beklentilerinize cevap verebilecek güçte değilim: Yani insanlığın beklentilerine cevap olabilecek imkan bende yoktur. Dediğinizi düşünmüştüm. Elbet öyle düşünülmüşse bunda sonuna kadar haklısınız. Henüz hiç kimsede yok ki zaten o imkan. Elbirliği ile insanlık İLKEL DÖNEMİNİ aşınca elbet ulaşacaktır ama hep birlikte.

Burada amacımız elbette ki bilgi paylaşımı sevgili dostum. Ben Syn. Armağan Konyalı ile bilerek cedelleşme oyununu yaşatıyorum. Çünkü beyin oyun içinde son haddine kadar geniştir, isterseniz siz de yapın ve bunu karşı tarafa bildirin. Yani birbirimizi kırmak gibi bir amacımız asla yoktur. Emin olun sevgili dostum.

Syn. Yönetime ve özellikle Syn. Ahu Hanıma teşekkür ederim ki bölük börçük yazmış olunan mesajları bir mesaj olarak bir araya getirmişlerdir. Bilerek yapmış olduğum bir iş değil elbet. İnsanın aklına her şey bir anda gelmiyor. Mesajların yönetimce bir araya toplanmasında hiç bir sakınca görmüyor hatta yarar görüyorum. Bu uygulama için kendilerine teşekkür ediyorum ve elimden geldiğince ben de bu konuya dikkat edeceğim. Saygılarımla.

ALINTI: Syn. Av. Armağan Konyalı: Sayın claw

İnsanlıktan söz ederken sanki ‘’kedigillerden’’ söz eder gibisiniz. Şimdilik haklısınız ama insanlık ilerlediğinde kozasından çıkacaktır. Kelebeklerin çıkar çatışması yaşadıkları görülmemiştir.

Saygılarımla

Bu sözün üstüne daha ne denilebilir ki...

Ayrıca Syn. Konyalı elbette ki en eski sistem bile mükemmeldir haklısınız. Zaten sorun sistemlerde değil onu DELMEK isteyenlerde. Güç kötülerin elinde olmamalı. Yoksa kıyameti erken getirirler.

SAYGILARIMLA