Mesajı Okuyun
Old 09-04-2007, 15:45   #35
A.Turan

Rumuz: Eski Paşa
Yer: Lololistan dolayları

Sevgili Gulsum Abla,

Çok Çaresizim. Ne yapacagimi bilmedigimden sana bu mektubu yaziyorum.

Abla, benin sorunum leblebi yerken çok su içmemdir. Acaba leblebi yerken çok su içmemin mideme bir zararı olur mu? olursa nasıl olur olmazssa niye olmaz? Bir de abla ben sarı leblebi yiyorum. Ama beyaz leblebilerin hatırı kalıyor diye de için için üzülüyorum. Sence bu konuda ne yapmalıyım? Bir sorunumda bu leblebi yemekten kurtulmanın bir yolu var mı? Varsa bu yol nasıl bir yoldur? Sakın stabilize bir yol olmasın abla çünki sarsıntıya gelemiyorum da. Abla ben bu anlattığım konularda yardım istiyorum. ancak daha önemli bir sorun da arkadaşımın var. Arkadaşım kendini darı sanıyordu. Tavukların kenidisini yiyeceğinden endişe ediyordu.Tedavi oldu olmasına ve artık ben bir darı tanesi değilim diye günde 149 kez tekrar ediyor ama şimdi de diyorki tamam ben bir darı tanesi değilim o halde tavuklar beni yemez ancak benim darı olmadığımı tavuklar biliyor mu? Ya bilmiyorlarsa diye çok çok korkuyor abla. Gerçekten de ben de endişeleniyorum gerçekten tavuklar bilmiyorlarsa bu durumu ne olacak abla. Tavuklar nasıl anlatabiliriz arkadaşım Selaminin bir darı tanesi olmadığını. nolur yardım et çok çaresizim gülsüm abla.

En çaresiz saygılarımla.