Mesajı Okuyun
Old 17-01-2008, 13:59   #1686
SINIRSIZ

Alıntı:
Yazan avsevil
1 haftadır her dakika dişim çekiliyor sanıyorum her an elim istemsiz ağzıma varıyor.offfffluyorummm Biraz sakinledim ama neden dişçi amcam bu kadar gün sonraya attıki randevumu sanırım dişçi kapısından dönmeyi düşündüğümü itiraf etmeliyim

nasrettin hocamıydı... bana eşekten düşmüş birini çağırın diyen? gerçi diş konusunda bir çoğumuz bir çok defa eşekten düşmüşünki gibi düşenin - dişin acısından anlarız.. ben henüz dün diş operasyonu geçirmiş ve bütün gün ağrıyla savaşmış biri olarak size kalpten geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.. dişçi kapısından dönmenizi ise hiç tavsiye etmem, bir dahaki sefere kapıdan dönmek gibi bir lüksünüzün olamayacağı bir şiddetle o kapıya dayanmak zorunda kalabilirsiniz çünkü.. Allah yardımcınız olsun...

( Bu arada Sevil hanım az da olsa toparladığım kitaplar en az iki haftadır masamın dibinde kolilenmeyi ve gönderilmeyi bekliyor...Ah bu tembellik...ve ah bu vakit bulamazlık kandırmacası... kendime kızıyorum fakat marttan önce elindizde olacak söz veriyorum... )