Mesajı Okuyun
Old 20-01-2012, 16:27   #11
sebepsiz zenginleşme

Valla buradan bazı hakimlere sitemlerimi ileteceğim de bulundukları konum itibarıyla yasayı kendi koyduklarını sanıp uyguluyorlar ben de Bakırköy de iş mahkemesine başıma geleni anlatsam tüyleriniz diken diken olur hakim davalı avukatına sorar tanığa sorunuz varmı var sayın hakim avukat olarak döner sorularımı bir bir sıralarken hakim cıyak cıyak bağırır ona değil bana ileteceksiniz ne alakası var sayın hakim yeni usul kanunumuz doğrudan soru sorma hakkımızı olduğunu belirtiyor hayır yok öyle bir şey var efendim yok dedim neye uğradığımı şaşırdım 3 tane duruşma salonunda bekleyen avukat bir tane sgk vekili yanımda bir de karşı tarafın avukatı kimse destek olmadı YALNIZ YAPAYALNIZ ÇARESİZCE tartışmayı keserek biraz da gıcık olup dosyamda aleyhe karar çıkarmasın korkusuyla hakime hanımın egosunu tazeledik şimdi Madde 152 yazıyorum : Duruşmaya katılan taraf vekilleri ;TANIKLARA,Bilirkişilere ve duruşmaya çağrılan diğer kişilere duruşma disiplinine uygun olarak DOĞRUDAN soru yöneltebilirler.Taraflar ise hakim aracılığıyla soru sorabilirler Buradan Baro Başkanımıza da seslenmek istiyorum her ne kadar eğitimler verseniz seminerler yapmış olsanız da Başkanım lütfen seminerlerin sayısını artıralım kendimi yalnız çaresiz hissediyorum bende açıp kitabın tamamını okumadım ama bu konuda bas bas bağırdılar direkt soru soracağız diye tam bir eğitimle donanımlı olmak yetmiyor bir de destek gerekiyor diğer meslekdaşlardan amaaa yeter isyan ediyoruumm ben