Mesajı Okuyun
Old 15-01-2009, 01:40   #21
oguzhand0

Sayın Zehra ilgin için çok çok teşekkürler. Arkadaşlar bilmiyorum ya; iş hukukunun yazılı olması zaten baştan kötü bir durum. Hiç hoşlanmadım. Biraz rahattım test olacak diye. Ancak olmuşa bir çare bulamayız değil mi... Elimizden gelen sadece daha iyi hazırlanmak. Devletler özele gelecek olursak açıkçası onda da hep yazılı diye düşünmüştüm test olması etki yaratmadı. Gerçi tüm arkadaşlarım daha iyi oldu diyor ama umarım öyle olur. Aynen sizin de dediğiniz gibi Zehra hanım. Hakkımızda hayırlısı (:

Bu arada sınavlara yahut pazar gününe kadar nete gelir misiniz bilmem ama gelirseniz şeyi de söyleyebilir misiniz; bazı noktalar vardır bazı derslerden hoca "kesin çıkar", ya da "bunu soracağım" veyahut "buna çok çok dikkat edin, sınavda gelecek" tarzı bir şeyler demiştir. Bu sene aklınızda böyle konular ve dersler var mı? Özellikle iş hukukunda bu tür bilgiye çok ihtiyacım var. Tüm konuları okuyup duruyorum ama illa ağırlık vermem gereken konu varsa ve bana söylerseniz çok teşekkürler…

Şimdiden teşekkürler ve hepimize kolay gelsin. Umarım bu sınavlar bu okuldaki son vizelerimiz olur...

Ha unutmadan aşağıda gösterdiğim ders-sınav türü-mevzuat üçlemi I.öğretimler ve seçmeli ders hususunda infaz hukukunu seçenler için doğrudur değil mi?