Mesajı Okuyun
Old 22-02-2013, 08:36   #3
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Konuk
merhabalar ben yaklaşık 6 yıldır bir beyle imam nikahlı birliktelik yaşıyorum kendisi başka bi hanımla resmi nikahlı evli.birlikte olmaya başladığımızdan beri eşi olduğunu biliyorum ortada bi kandırmaca yok yalnız kendisi bana devamlı boşanacağını söylüyodu.eşimin abisiyle karısıyla olan problemleri mal mülk davaları eşi benim olduğumu bildiği için boşanmak istemedi abisi ise karısının ona aldatıldığını kanıtlayarak dava açmasından ve bütün malları almasından korkup bizi ayırmaya çalıştılar yıllarca kadın evime gelip mahalleye rezil etti beni.ettikleri bütün hakaretleri tehditleri yuttum eşimi çok seviyodum bana devamlı beklemem gerektiğini boşanacağını söylüyodu.bugün geldiğimiz noktada elimde koca bi hiç var dün tartıştık bana beni istemediğini eşinin devamlı takip ettiğini artık eve gelmeyeceğini söyledi + yuva yıkanın yuvası olmaz beni mahvettin düzenimi bozdun bitti yazan bi msj gönderdi..ben çalışmıyorum bi mesleğim yok çocuğum yok annem sırtını döndü yardımcı olmuyo evim kira tek başına kalmış durumdayım.son çare sizlerden fikir almak istiyorum bu adam elini kolunu sallaya sallaya gidip beni böyle mağdur edebilirmi..lütfen bana bi çıkar yol gösterin.teşekkürler

Ayrıca, adamın resmi kayıtlı eşi size tazminat davası açarsa, anlatımınıza göre herkesin bildiği bu evlilik dışı ilişkiniz nedeniyle, davayı kazanma ihtimali de çok yüksek olur.