Mesajı Okuyun
Old 20-10-2007, 16:51   #26
Envanter

alacağın olsun Pınar Hanım. beni ağlattı bu hikayen.
adamın yaptığı bir kaç doğru seçenekten biri. daha farklı da yapabilirdi. sevdiğine öleceğini nasıl söyleyebilir ki insan. üzülmesini istemez. çok mükemmel bir fedakarlık örneği. keşke hastane raporları karışsada gerçek böyle olmasa.
türk filmleri var hatırlarsanız. bir zamanlar insanların sulu gözlerle izlemekte olduğu türk filmleri.........
ne mutlu ki herşeye rağmen sevgilerinde bir azalma olmamış. kadın aldatıldığını (gerçek bu değil) görerek kızsa da sevgisi devam etmiş.
böyle bir sevginin gerçekte var olduğuna ben inanıyorum. yukarıda yapılan yorumların birçoğu zamanımızdaki insanların kişisel çıkarları yüzünden bu tür duyguların yaşanamayacağı görüşünü ileri sürmektedir. zaten bir çok insan aşkın ve sevginin yaşandığı heran zaten karlı olduğunu göremeyişine hayıflanıyorum. bu dünya geçici bedenlerimiz geçici cinsellik geçicidir. ama şuna inanıyorum aşk geçmeyen tek unsur olarak yaşanması ender görülen (kerem ile aslı) insana has duyguların en nacizane olanıdır.
not: Pınar Hanım siz daha önce de fedakarlık örneğini anlatan çok güzel hikayeler yazmıştınız. devamının gelmesi dileğiyle. saygılarımla.