Mesajı Okuyun
Old 11-06-2007, 15:11   #12
Veysel

Alıntı:
Yazan Av.Şehper Ferda DEMİREL
Ben siteden nasıl haberdar olduğum da dahil olmak üzere, hiç bir şey hatırlamıyorum.

Al benden de o kadar… İnanın bende hatırlamıyorum. Ne zaman ki Sayın Armağan Konyalı mesajlarımı silmeye başladı “vayy! demek ki ben bu siteye üyeymişim “ dedim.

Saflığımdan mıdır nedir üye olduğumda baktım ana sayfada herkesin sadece adı, benim hem adım hem soyadım görünüyor. Tanıdık bir çıkacak diye ödüm patladı. Allahtan o gün sohbet odasına Sayın Admin girdi de kendisinden soyadımı silmesini rica ettim. Sağolsun anında gereğini yaptı. Zaten gereksiz bir tedirginlikmiş. Evet, THS. benim gerçek kimliğimle üye olduğum ilk site.

İlk mesajımı galiba Habibe hanımın açmış olduğu bir konuya atmıştım. Tecrübesizlik işte, yazacak başka bir yer bulamadın mı? Git site lokaline yaz, Hukuk sohbetlerine yaz. O gün bu gündür az da olsa inatla yazıyorum. Muhtemelen kendisi de sabırla okuyordur. Hiç teşekkür etmedi ama , bu güne kadar hiçbir mesajımı da silmedi.

İtiraf ediyorum, ilk başlarda biraz geyik yaparım diye üye olmuştum. Baktım durum hiç de öyle değil. İnsanlar ciddi, açılan/tartışılan konular daha da ciddi. Tez zamanda titreyip kendime geldim. Bu süreç içinde başta Sayın Admin olmak üzere, forum yöneticilerinin göstermiş oldukları sabır ve anlayış için ayrıca teşekkür ediyorum. Özellikle Sayın Armağan Konyalı’ nın hakkını yiyemem. Az mesajımı silmedi.

Zaman zaman hararetli tartışmaların içinde buldum kendimi. Sayın Gemici ( Allah uzun ömür versin uzun zamandan beri görünmüyor, inşallah iyidir.), Sayın Merhaba ile bir türlü asgari müştereklerde birleşemedik. Sanal alemde ilk defa kırdım ve kırıldım.

Sonuç itibariyle, THS. benim için birçok konuda bir ilk.

Saygılarımla.