Mesajı Okuyun
Old 05-05-2010, 11:36   #223
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Adnan Koray
Gerçek dünya dediğimiz yalan dünyada ne kadar saçmalık varsa aynen sanal dünyaya taşıyoruz.

Acaba neden nitelendirilmeye ve övgüye ihtiyaç duyuyoruz! Tamam başkalarına ihtiyacımız var ama bu dünyaya ne veriyoruyuz ki ne istiyoruz.

Sadece yaşayan 6 milyar insandan biriyiz. Dünya Süleyman'a kalmamış. Bize de kalmayacak.

Kansere çare bulan olursa eyvallah.

Dün gelen e-postayı aktarıyorum.

Alıntı:
merhabalar üstadım,nasılsınız.ben mesleğe yeni başlamış bir avukatım.ths deki yazılarınızı ilgi ile takip ediyor ve sizi takdir ediyorum.samimiyetinize güvenerek bu mesajı atıyorum...kendimi hukuki anlamda geliştirmek istiyorum ama açıkçası nereden başlayacağımı bilemiyorum..sizin bana önerebileceğiniz kitaplar neler, rica etsem bana bir iki tavsiyede bulunabilir misiniz? iyi günler , iyi çalışmalar..

THS'ye üye olduğumdan bu yana yukarıdaki mesajlara benzeyen çok mesaj aldım. Hepsinden de büyük keyif aldım. THS'de meslektaş sorularına hala aynı hızla cevap yazıyorsam, bu tür mesajların katkısı çok büyük. Bazen sorusuna cevap verdiğimiz ve derdine ilaç olduğumuz meslektaş elini teşekkür butonuna götürmeye üşenirken, hiç soru sormamış ya da sorusuna hiç cevap vermediğim üyelerden böyle mesajlar gelince büyük bir ödül almış gibi seviniyorum. Ve diyorum ki Sevgili ege'ye ithafen;

"Ben gerekli biriyim"