Mesajı Okuyun
Old 22-07-2006, 21:07   #9
Av.Suat Ergin

Sayın idareci,

Sayın ParanoidAndroid'in yazdıklarına ekleme yapmak istiyorum. Sanırım gocunması gereken birisi varsa o benim, çünkü en uzun yazı benimkidir.

Sayın idareci, profilinize bakınca mesleğinizin "Akademik" olduğunu gördüm.Herhalde kısa ve öz yazan birisi olduğunuz için "Akademisyen" demediniz(Bu isimde başkaca bir meslek varsa cehaletime verip izah edin lütfen). Siz de bu foruma yazarken forumun "Hukuk ve Türkçe Çalışma Grubu" olduğunu görmüş müydünüz? Yani özel bir forum bulunduğunuz forum. Ama kişiye özel değil, konusu özel. Bu nedenle burada elimizden geldiğince birtakım çalışmalar yapmaya çalışacağız. Bunu yaparken de bir açılış yazısına ve forumun amacının diğer katılımcılara belirtilmesine ihtiyaç vardır. Hariçten gazel okumaları önlemeye yönelik bir gayretti bu.Ama aynı zamanda yapıcı eleştiriye, katkıya, emeğe açık bir forum da olmalıydı...

Sizi sıkmamak için kısa keseceğim tabii ki... Ama önceki arkadaşım gibi ben de;
Alıntı:
ne çok ve de ne gereksiz sözcükler (sesler, tümceler vb.) kullanmışsınız! ve ne de gereksiz "hassasiyet retoriği"...
şeklindeki açıklamanızdan neyi kasdettiğinizi açıklamanızı bekliyorum.

Ha unutmadan, THS çok güzel bir sitedir. Sıkılanlar için birçok forum var, bir de onlara gözatın...

Saygılarımla