Mesajı Okuyun
Old 30-06-2008, 23:58   #7
Gemici

Alıntı:
Galata Köprüsü’nün özel güvenlik görevlisi Gökhan Gülbahar, Gülcan Köse’nin olay günü saat 11.30’da balık tutma malzemeleriyle köprüye geldiğini anlattı. Gülbahar, “Üzerinde gecelik türünde vücudunu gösteren bir giysi vardı. Benim de dikkatimi çekti, ancak müdahale etmedim. Hareketleriyle de vücudunu teşhir ediyordu. Bir süre sonra köprüden geçenler şikayet etmeye başladı. Ben de bayanı uyardım. Bana, ‘ben polisim, sen işine bak’ dedi” şeklinde ifade

İnmisin cinmisin ey hatun kişi, durup dururken erkeklerin balık tuttuğu bu köprüde nasıl belirdin, gökten mi indin yoksa Haliç'in sularından mı 'hayasızca hareket!' etmek için çıktın? Yoksa öyle sıradan vatandaşa görünmeyen, sadece ve sadece Köprü'nün özel güvenlikçilerine görünen, onların yetkili olduğu çevreye dadanan ve o çevreyi rahatsız eden birisi misin sen?

Sen sıradan birisi olamazsın, mutlaka Lilith'lik yapmak için birileri tarafından köprüye gizlice getirildin veya gönderildin.

“Üzerinde gecelik türünde vücudunu gösteren bir giysi'ile nasıl oldu da hiç kimseye görünmeden ve hiç kimsenin dikkatini çekmeden köprüye kadar geldin ve şapp diye hemen özel güvenlik görevlisine takılıp adamın dikkatini çektin? Ama bak adamın kalbi geniş, sana hemen müdahale etmemiş, ama sen onunla da kalmamışsın birde vücüdunu teşhir etmişsin. Eee adam da dayanamamış, dayanamayınca neler olacağını da öğrendin şimdi.

Balık tutmak senin neyine, git gez Çarşıkapı'daki, Kapalıçarşı'daki dar geçit ve sokaklarda, çok çok birkaç çimdik yersin ve vücudun biraz morarır, mahkemelere düşmezsin en azından.

Saygılarımla