Mesajı Okuyun
Old 25-04-2010, 07:57   #25
karizmavukat

ben doğma büyüme istanbulluyum. fakültedeyken 6 yıl hukuk bürolarında çalıştım. daha okulu bitirmeden evlendim. ve birgün birdenbire bir karar verdim 70bin nüfuslu kilis taşınmaya ve şimdi burdayım çok da mutluyum. burda 22 avukat var 40000 avukatla rekabet etmekten daha kolay. istanbuldaki tecrübelerim de çok faydalı oldu.sadece cmk hmuk bile iyi bir gelir burda. hayat çok ucuz. itibar çok fazla. stres kovalamaca telaş sıkıntı yok. istanbula göre adeta zaman durmuş burda. şu an mutluyum. ama istanbul sanki lanet olası bir hastalık yarası gibi arada sırada sızlıyor... burdaki herkes bu durumu çok gsripsiyor ama istanbul artık yaşanabilecek bir şehir olmaktan çıkmış durumda. adeta acı veren bir aşk gibi.. karar verdim ve kurtuldum ondan.. ama dediğim gibi ara sıra sızlıyor. arada bir tatile ya da iş için gittiğimde ise osızı hemen geçiveriyor... bütün karmaşası ve yaşanmazlığı ile istanbulu geride bıraktım e şimdi mutluyum. aslında her iki seçenek de doğru önemli olan içinden hangisini seçmek geliyorsa onu seçmek. mutluluk o işte..