Konu: velayet
Mesajı Okuyun
Old 23-10-2014, 14:29   #1
sinemevrim

Varsayılan velayet

merhabalar...
ben küçük yaşta alemın ıznı olmadan bı evlılık yaptım bu evlılık 10 yıla yakın surdu ama bana 10 asır gıbı geldı 2000yılında anne oldum bı kızım oldu kızım ıcın herseye katlandım şiddet hakaret taciz tecavuz işkence yaşamadıgım şey kalmadı sadece kızım ıcın katlandım anlatamyacagm okadar kötu seylere maruz kaldım kı antisosyal kişilik bozuklugu ve madde uyustrucu alkol bagmlısı olan eskı esım en son bana zorla uyuşturucu hap içirnce bu sekılde ne ınsan olabılıyrdum nede kızıma annelık yapabılıyordm gözumu kararttım ve kactım istanbulda yasayan babamn yanına sıgındım ve tehtıtler yakınlarıma zarr vermeler kendını kesıp saga sola saldırmalr başladı ben boşanma davasını actım bana sureklı olarak tehdıt mektupları mesajlar gelıyordu yakınlarım aılem artık bıkmıstı en son olarak da eskı esımle aynı sehırde yasayan kız kardeslerım ve onların cocuklarıyla tehdıt edınce cocugumun velayetınden vaz gecmek zornda kaldım mecbur kaldım velhasıl kızımn velayetını aldı .. ve boşanma davası bıttı kızımı görme hakkım var ama ben cesaret edıp gıdıp göremıyorum kızımı arayamıyorum kızımla görusemıyorum en ufak bı kızımı görme talebınde bulndugumda ölumle tehdıt edılıyorum acıkcası cok korkuyorum .. kızım suan ne sartlarda yaşıyor hıc bı fıkrım yok kendısı sureklı cezaevne gırıp cıkıyor uyusturucu kullanıyor kızım ıcınde cok korkuyorm ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun