Mesajı Okuyun
Old 09-04-2012, 16:13   #8
üye7160

bende Sayın Kaan'a katılıyorum,hem acemiliğiniz hemde hırsınız size hata yaptırmasın.Elbette bir an önce kendi işinizin patronu olmayı diliyorsunuz,ancak çok ince hesap yapmanız gerek..Örneğin elinizde ki paranın bir kısmını mutlaka ayırmak zorundasınız.ofis kirası,bilgisayar,mecburen alacağınız icra ve mevzuat programları,telefon ve internet hattı,ofis mobilyası derken ancak ofisinizi açabilirsiniz.Biraz gerçekçi konuşarak umutlarınızı yıkmaya çalıştığımı düşünmeyin lütfen,amacım size yardımcı olmak,biraz gerçekçi bakmakta fayda var,cmk,adli yardım derken günü kurtarabilirsiniz,ancak aylık zorunlu giderlerinizi karşılamaya yetmeyebilir,sonra bazen en basit bir konuda bile yılların deneyimli avukatları zorlanıp yardım alırken,işin başında bir avukat olarak altından kalkmakta zorlanacağız bir iş gelirse ne yaparsınız,bu gibi ince detayları düşünerek de hareket etmenizde fayda var,umutlu ve cesur olmanız gerçekten harika,ancak birazda gerçekçi olun derim,biraz daha beklemenizi,tecrübe kazanmanızı, tavsiye ederim...Başarılar diliyorum size..umarım hayalinize kısa sürede kavuşursunuz..