Mesajı Okuyun
Old 27-06-2010, 17:18   #1
Konuk seren

Varsayılan Otelde Cinsel Saldırı

slm nasıl desem bilmıyorum 39 yasımdayım 19 yıldır bekarım 2 çocuk annesıyım ve en küçük oglum asker onun askerlık sorunları için bır ilimizdeyım otelde kalıorum burda çok üzgun ve kötu gunler gecırırken hıç aklıma gelmeyecek o igrenç olayı yasadım odama yedek anahtarla girmiş ve kelıme bulamıyorum duygularımı ben evladım için maddı manevı bu sorunlarla ugrasırken ne karakola ne hastahaneye gıdemedım suan ne sadece intikam ve acızlıkle doluyum mutlaka onun cezalanmasını istıyorum ama nasıl ya derlerse delıl yetersiz ne bıleım avukata gıtsem nasıl anlatıyım para istıyorlar oldukça yuklu kadın hakları dıyorlar bakın kimseye diyemıyoruz bıle buraya yazdım heralde kımsenın aklına gelmez burası gören olmaz sankı ben batılıyım burası dogu bide.basıma gelen burda geldı..kime ne dıyım dermısınız haklarım nelerdır benım nasıl bunu yanına bırakmayabılırım nasıl ismimi duyurmadn gizlıce mahkeme hukuk yanı kendımı deşifre etmeden bır olu olmalı. lütfen ıspatlasan hukuken ona ne ceza verılır lütfen cevaplarsanız sevınırım.