Mesajı Okuyun
Old 06-11-2009, 18:57   #11
üye25928

Alıntı:
Yazan GökçeOksay
merhabalar öncelikle bizi izlemek ve dinlemek isteyen sevgili meslektaşım için şöyle güzel bir haberim olacak 13 Kasımdan itibaren her cuma günü Kadıköy'de boğaya yakın mcdonalds'In hemen arka sokağında bulunan bario latino adlı mekanda sahne alacağız izlemek isteyen herkesi bekleriz.
Ayrıca üyelerinden olduğum İstanbul Flamenko Derneği de en yakın zamanda aynı mekanda tanıtım partisi ve üye kabul günü yapacaktır dilerseniz bu derneğe katılarakta flamenko ile daha yakından ilgilenme fırsatını bulabilirsiniz.
Bunun dışında flamenko dans,gitar vs.. konusunda ders almak isteyen arkadaşlara da yol gösterebilirim eger bana mesaj atarlarsa.Son olarakta Gypsy Kings'in başlangıç olarak iyi olduğunu düşünüyorum ama gerçek flamenkoyu tanımak için size şuan dünyanın en iyi flamenko gitaristi olan Paco De Lucia'yı dinlemenizi hatta mümkünse internet üzerinden izlemenizi öneririm şarkıcı olarak ise Camaron'u dinlemeniz gerek diyorum. Kendisi gelmiş geçmiş en iyi şarkıcıdır. (Artık hayatta değil) Başka sorularınız olursa tekrar yazabilirsiniz. Seve seve yanıtlarım
Libertad adlı flamenko grubumuza ve Flamenko İstanbul Derneği'mize facebook kullanıyorsanız buradan da gözatabilirsiniz.
İlginiz için teşekkürler.

Tavsiyelerinizi en kısa zamanda uygulayacağım, teşekkürler.