Mesajı Okuyun
Old 24-11-2011, 01:59   #331
Recep Gürkan KARAKAŞ

Varsayılan A4 Kağıtlara Yazılmış Uyduruk Tabelalar

Alıntı:
Yazan seyitsonmez
Vezneyi yapmayı unutmuşlar ancak mescid yapmayı unutmamışlar. Adliyede en kolay bulunan yer mescid.

Evet veznelere ulaşmak bana da bayağı bir dert oldu. Sonunda A4 kağıtlarına yazılıp koridor duvarlarına yapıştırılmış uyduruk yol gösterici işaret tabelaları ile veznelere ulaşabildim. Ancak bu kenarları kıvrılmış A4 bilgisayar çıktılar Muhteşem Saraya hiç yakışmıyor ve bana "eşşek şeyine kelebek konmuş" sözünü hatırlatıyordu. O sıkıntıda ve koşuşturmada içerisinde mecburen gülümsedim. Sansürlenmeyip yayınlanacak mı bilmem ama yazmadan da duramadım. Bunları bbiraz sivri de olsa dile getirirsek ve iilgililer görüp düzeltirlerse o zaman faydalı bir iş yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz diye düşünüyorum.
Gerçekten de devasa modrn Adalet Sarayı'na yakıişmayan göze batan çirkin görüntülerin giderilmesi gerektiği düşüncesindeyim. Bu kadar parayı harcayıp da ufak ayrıntılarda" aman boşver" diyerek duvarlara kâğıt yapıştırmanın - kolya kaçmanın- (denizi geçip derede boğulmanın) kaliteyi düşürmekten başka bir işe yaramadığını vurgulamadan edemeyeceğim.
İlgileneceklere şimdiden teşekkürler