Mesajı Okuyun
Old 14-01-2011, 20:06   #1
Konuk

Acil Kizim Ç.B. In Ölümü

K. Özel A. Hastanesİne İdrar Yolu Enfeksİyonu Sebebİ İle 4.5 YaŞindakİ Kizimi Muayeneye GÖtÜrdÜm.ayni GÜn İÇerİsİnde Doktor YatiŞ Yapti.kan İdrar Tahlİllerİ Yapildi Ama Ultrason Çekİlmedİ Yanİ 3 GÜn Sonra Çekİldİ.kizimda Olan BÜtÜn DeĞİŞİklİkler:kusma 2 Ltreye Yakin.İdrar ÇikiŞi Lasİx Ampul Defalarca Yapilmasina KarŞin Yok.ateŞ35c Ye DÜŞmesİ.kollarim Bacaklarim UyuŞuyor Demesİne RaĞmen HİÇ 1 MÜdahale Yapilmadi.kizim YatiŞ 20.11.2009 Tarİhİnde Yapildi Ve Doktor Yavrumun ÖlÜceĞİnİ Anlayinca Ankara H. Hastanesİne Sevk Edİyorum Dedİ Kizim Koma Halİndeyken 2.5 Saatİ GeÇİk 1 SÜre Ambulans Bekledİk Bu Arada HİÇ 1 MÜdahale Yapilmadi.baŞka Hastanenİn Ambulansi İle H.ye Yola Çiktik.bu Ambulans Bekleme Sirasinda K. Özel A.Dİyalİz Merkezİnden 1 Ekİp ÇaĞrilabİlİr Kanaatİndeyİm.ÇÜnkÜ Bende 1 SaĞlikÇiyim.ama HİÇ 1 MÜdahale Yapilmadi.h.ye VardiĞimizda Yavrum ÖlmÜŞtÜ.orda Tekrar Hayata DÖndÜrdÜk Ama Ne Kadar YaŞar Beklİyorum.saygilarimla.hayirli İŞler. Bucakbİlemeyİz Dedİler YoĞun Bakima Aldilar.sabah Yanİ 24.11.2009 Tarİhİnde Saat 07:15 Te ÖldÜ Haberİ Verİldİ.sİzce Taksİrlİ ÖlÜm Sebebİ DeĞİlmİ Bu.cevabinizi Beklİyorum.saygilarimla.hayirli İŞler. N.B.