Mesajı Okuyun
Old 02-04-2003, 08:21   #35
bulent

selam arkadaşlar,

Aranıza yeni katıldım ve gördüğüm bir şey varki insanlar ihtiyaç duydukları zaman bilgiye ulaşmak için neler yapmıyor ki, siteye dün üye olmama rağmen burada bulunan ve kredi kartı ile ilgili olan ne kadar yazı varsa okudum.İnanın cidden çok aydınlatıcı bilgiler vermişsiniz hepinize teşekkür ederim meslek olarak tamamen yabancı olduğum bir konu ve ilk defa başıma gelen bir olay olması insanın ne yapacağını şaşırtıyor.Bir çok arkadaşın yaşamış olduğu bir sorunu yaşıyorum kredi kartı borcum var fakat benim ki biraz farklı bahsi geçen bu temerrüt faizini henüz yemedim bunun için son 7 günüm var.Sizlerden ricam bu parayı yatırayım mı yoksa bankaya başvurmam mı gerekiyor.Borcum bundan iki ay önce 1.500.000.000tl. bu güne kadar faiz ödedim aksatmadan fakat bu günki borcum 1900.000.000tl ve son ödeme tarihi 7.4.2003 ve benden ödememi istedikleri rakam 600.000.000tl. bu durumda ne yapmam lazım aslına bakarsanız icra işleme alınsa üstüme kayıtlı hiç bişeyim yok sadece beni üzecek olan aileme icra gitmesidir.Hayatları boyunca evlerine icra gelmemiş ve benim yüzümden de icra gitmesini istemiyorum.Sizlerden ricam bu durumda ne yapmam gerekiyor bu ayın 7'sinde ücreti ödemelimiyim yoksa farklı bir yol mu izlemeliyim.?

Hepinize şimdiden çok teşekkür ederim saygılar...