Mesajı Okuyun
Old 15-03-2007, 20:24   #234
ayfer87

Neşeli

slm herkese ben de dokuz eylül 2. sınıf öğrencisiyim sadece hangi üniversitede okuduğumuzu yazmanın bir anlamı yok bence o yüzden iyi ve kötü yönlerini de yazalım lütfen mesela bizim fakültede türkiyede ilk defa uygulanan aktif eğitim uygulanıyor bence yararlanmasını bilenler için süper bir eğitim yukarıda da arkadaşlar zaten ayrıntılı olarak anlatmışlar ben de bir şeyler eklemek istedim bu sistemde bize 20 kişilik sınıflarda senaryola dağıtılıyor o senaryodan soruları kendiniz çıkarıp diğer oturuma kadar cevapları kendimiz buluyoruz ve diğer oturumda da bu soruların cevaplarını tartışıyoruz yani her şeyi kendi emeğinizle kendi çabanızla araşırıp buluyorsunuz ileride meslek hayatına atıldığımız zaman bize çok faydalı olacak bir sistem bence hem senaryolar da çok güncel olaylar var öss ye girecek arkadaşlara tavsiye ederim yani hem her dönem pdö sınıfınız değişiyor yepyeni kişilerle tanışıyorsunuz ama tek sorunumuz sınavlarımızın çoğu test oluyor o yüzden sınavda yorum falan yapamıyoruz yine de dokuz eylül hukukta okumak süper