Mesajı Okuyun
Old 15-09-2011, 13:49   #2
üye31284

Bir cefeye tek başıma gitmiştim. Tıklım tıklım dolu olduğundan ve ben büyük bir masada tek başıma otuduğumdan 2 kız gelip benim masamı paylaşmak istemişlerdi. Ben de kabul etmiştim. Sadece 15 dakika konuştuk, benim kalkmam gerekti. Kalkarken kartımı istediler, hiç görüşmedik sonrasında ve tam 2 yıl sonra beni arayıp aldığım en büyük işi yolladılar.

Sabah koşusunda tanıştığım, tatile gelen biri ismimi sormuştu. Baro kayıtlarından tüm "Zeytinn" leri aramış, 1 yıl sonra bana ulaştı ve Antalya'da ki bir yakınını bana yönlendirerek çok güzel bir iş yolladı...

Bunun gibi çok örnek var. Aslında işin nereden geleceği belli olmuyor.

Çevre zaman işi, hiç beklemediğiniz yerlerden de iş geleceği gibi, bir avukata yakışır şekilde sosyal olmakta da fayda var. Size özelden mesajla bir kulüp adı söyleyeceğim mesela...

Ne kadar miktar konusunu hatırlamıyorum ve bilmiyorum da aslında. Zonguldak koşullarından da habersizim. Ama bence bir an önce başlamak gerek.

Ben başkasının yanında çalışırken çevre edinip sonra ofis açma fikrini benimsemiyorum, ama o fikrin de bayağı taraftarı var. Gençken bir an önce başlamak ve zor kısmı atlatmak mantıklı geliyor bana ama işler yolunda gitmezse size destek olabilecek bir aileniz varsa...

Kolay gelsin, başarılar...