Mesajı Okuyun
Old 17-07-2020, 01:23   #3
Çaresiz Anne

Sn.Av.
11 yaşındaki kızımin omuz kisminda yanıklar vardı resmini çektim bana yazdığı beni ne kadar çok istediğini yazdığı kendi el yazısı ile yazdıklarını delil olarak koydum şikayetimi yaptın C.savciligina ama hakim tedbiren yinede bana vermedi sosyal inceleme raporu olmadan karar veremem dedi ayrıca velayet değişikliği davasida açtım sormak istediğim kızlarım görüş günü bittiği için babaya gittiler istemeden icra takibi yapmışlardı hakimde inceleme olmadan tedbiren henüz bana vermedi pedagog vs. Gelmesini bekliyorum bu arada çocuklarını dövdüğünü böyle birseyin olmadığını kızının yalan söylediğini söyleyip yüzümüze kapattı telfonu kızlarımın ifadesi babanın yanındayken alınırsa korkudan konuşamazlarsa ne olucak kızlarım bana bu istismari anlatirken duyan 3 sahidim var yada tekrar çocuğumun ifadesini aldırabilirmiyim ve bu durumda hakim yada kanunen ben çocuklarımı alabilirmiyim maddi olarak sıkıntım yok babanın yanındayken kızlarımın bunları yaşaması üvey annenin şiddeti babanın dövmesi ve istismar resimlerdeki yanıklar ve 3 sahidim var ben bu durumda çocuklarımı alabilirmiyim Allah razı olsun simdiden